Auto odráža našu osobnosť

Pri výbere auta je možné ich rozdeliť do dvoch skupín.

1. Prvou skupinou sú zdraví ľudia, vyberajú auto ako nástroj, ktorému chýbajú. Ak by napríklad človek mal byť často mimo mesta, vyberie si vozidlo s pohonom všetkých kolies. Ak je potrebné prepraviť veľa vecí – bude to výber kombi. Ak nepotrebuje zviezť domov z práce, keď si uvedomí, že SUV bude nepohodlné – zvolí nie veľké rozmery, aby bolo jednoduché nájsť parkovacie miesto a aby spotreba paliva nebola neprimerane vysoká.

veterán

2. Existuje ďalšia skupina mužov: vyberajú si auto, ktoré nevedome poukazuje na ich komplexy. „Čím je človek menší, tým väčšie je auto“ – hrubé príslovie, ale má racionálne zrno. V tomto prípade je stroj často drahší, než si človek môže objektívne dovoliť, a úver zhoršuje finančnú situáciu celej rodiny.
Pokiaľ ide o ženy, všetko je tu oveľa komplikovanejšie, pretože žena nie je logická bytosť. V menšom rozsahu záujmu sú rozmery vozidla alebo jeho funkčnosť. Dokonca aj najmodernejšie ženy najprv vyberajú auto so svojím srdcom, nie s mysľou. Muži hovoria, že žena si vyberá auto „na farbu kabelky.“ Pravda je tu: pre ženy je farba a vzhľad auta veľmi dôležitá. Ženská láska k veľkým autám je tiež ľahko vysvetliteľná. Každá žena potrebuje spoľahlivé mužské rameno. Ale často v živote nie je žiadna taká vec. Tak aspoň jej nechajte spoľahlivé auto!

mustang

Áno, určite veľmi často si muž vyberá presne ten automobil, ktorý chce jeho žena, nie on. Prečo sa to deje? S najväčšou pravdepodobnosťou sa bojí straty svojho vzťahu. Ako sa v tejto situácii bude správať múdra žena? Keď už si vyberie auto, prinesie svojho manžela na auto show a vyberie auto, ktoré potrebuje. Presvedčí ho, že to nie je jeho, ale jeho voľba. Nebude teda zasiahnutá svojim sebavedomím a získa to, čo potrebuje. A preto muži pozor aby ste neskončili v červenom malom autíčku s mihalnicami.