Ako byť štýlovým mužom

Módne trendy každým rokom podliehajú mnohým zmenám pretože svetové značky zamestnávajú módnych návrhárov ktorých cieľom je práve každoročne meniť kolekcie. Avšak napriek tomu že značky chrlia nové kúsky každú sezónu, sú tu kúsky ktoré sú v kurze neustále. Jedná sa i o mikiny, ktorých história sa datuje veľmi dávno. Napriek tomu že sa jedná o kúsok ktorý je v mužskom šatníku už nejaký ten piatok, nie je to také jednoduché nájsť kvalitný dobre sadnúci kúsok ktorý ma pekný vzhľad a oku lahodiacu cenu. Existujú varianty v mnohých tvaroch, úpletoch a materiáloch.

mikina

Sprvoti nosili mikiny hlavne rybári pretože predstavovali funkčný kúsok. Ich cieľom bolo nosiť teplé a odolné oblečenie, aby sa chránili pred živlami. Neskôr sa mikiny udomácnili i na bežné nosenie a dokonca mnoho ľudí ich má i ako pracovný odev vhodný do práce i do spoločnosti. Dnes sa už i mikiny vyrábajú ako elegantné kúsky a preto nie je ťažké nájsť mikinu na štýl polokošele, teda s dlhým rukávom, zipsom len pri leme a s golierom. Ďalej sú na trhu dostupné športovejšie varianty, ktoré majú vačky, zips cez celú prednú časť a prípadne kapucňu. Okrem toho poznáme i mikiny bez kapucne. I medzi dámami sa jedná o veľmi obľúbený kúsok.

peniaze

A garantujeme vám, že ak by ste chceli mikinou obdarovať nejakého puberťáka, určite sa mu trafíte do vkusu pretože práve medzi touto generáciou ide o najnosenejší kúsok z ich šatníka. Fantázii sa medze nekladú, populárne sú i potlače s rôznymi logami, sloganmi alebo motívmi dokonca niektoré mikiny majú na sebe obrázky či už filmových postáv alebo animovaných rozprávkových postavičiek. K mikine sa skvele hodia rifle ak chcete vytvoriť ležérny vzhľad, alebo ju môžete doladiť teplákmi ak si chcete dopriať športový look. Samozrejme všetko závisí i od príležitosti k akej sa obliekate a koniec koncov aj od vašej nálady. Lacné pánske mikiny z nasledovnej stránky vám určite zahrajú na správnu nôtu a niečo pre vás si vyberiete.