Fľaša vína, ktorá vám bude pripomínať najkrajší deň v živote

Prípravy na svadobnú hostinu sú náročné, budúci mladomanželia musia myslieť na mnoho vecí a zariadiť všetko tak, aby bol každý z hostí spokojný. Na svadobnom stole nesmú chýbať pochutiny, zákusky a nealkoholické či alkoholické nápoje. Z alkoholu je obľúbeným nápojom víno, a práve fľaše tohto nápoja by mali mať vinety s aktuálnou tematikou.

Všetky tieto svadobné vinety je možné objednať si etikety na víno Graphicsoul u profesionálov, ktorí vám splnia každé vaše želanie. Nálepky tlačia na samolepiacu fóliu alebo kvalitný papier, tiež samolepiaci, ktoré sa veľmi jednoduchým spôsobom aplikujú na fľaše. Oba tieto materiály sú odolné, no fólia je navyše odolná proti vode, a preto ju využívajú častejšie, keďže víno býva uskladnené vo vlhkejších priestoroch či ponorené v nádobách s ľadom. Na jednorazové použitie je vhodnejší samolepiaci papier, vydrží po celý potrebný čas, napríklad počas hostiny, krstín, osláv narodenín a podobne. Kvôli ľahšiemu odlepeniu podkladového papiera je tento predrezaný. Fóliové etikety sú pružnejšie a lepšie sa s nimi manipuluje, pretože sa nimi dá voľne pohybovať po celej ploche fľaše a umiestniť ich tam, kam potrebujeme, prípadne ich polohu upraviť.

bach-flower-therapy-187800_1280

Svadobné vinety by mali mať námet týkajúci sa mladomanželov a svadby, a preto je dobré nechať si poradiť od odborníkov, ktorí vám predložia niekoľko návrhov na vaše posúdenie. Každý z nich bude výnimočný a bude spĺňať vaše predstavy o tom, ako by mali dotvárať atmosféru svadobnej hostiny. Môžu niesť vaše fotografie, mená, zaujímavé texty či obrázky, čo podporí jedinečnosť tejto chvíle.

before_the_weddin

Vinety sú narezané na rozmery, ktoré potrebujete, upravené podľa vašich požiadaviek a texty budú v akomkoľvek jazyku. Štandardný rozmer etikety je 8 x11 centimetrov, ale ak budete mať záujem o vinety na mini fľaštičky, nie je to žiadny problém. Tvary sa nemusia držať striktne len tvarov obdlžníka, ale môžu byť aj vyrezávané na iné tvary.