Multifunkčná LED tlačiareň OKI

V celej Európskej únii aj v tretích krajinách má značka OKI už mnohoročnú tradíciu a hlavne tisíce spokojných zákazníkov. Tlačiarne OKI vždy predstavovali a predstavujú veľmi vysoký štandard, rýchlu, kvalitnú a úspornú tlač a bezkonkurenčný servis. Ten, kto výrobok OKI vlastní alebo vlastnil, môže toto tvrdenie potvrdiť.
 multifunkční tiskárna
Farebná multifunkčná tlačiareň OKI MC562dnw je založená na najmodernejšej a najúspornejšej LED technológii a má, aj keď je veľmi podobná tej laserovej, niekoľko nesporných výhod. Medzi tie základné patrí rýchlejšia a kvalitnejšia tlač. Kvalita tlače je dosiahnutá drobnejším rozstupom jednotlivých bodov písma. Vysoká spoľahlivosť týchto tlačiarní svedčí aj tá skutočnosť, že firma OKI poskytuje bezplatnú trojročnú záruku a navyše so servisom priamo u zákazníka.
 výpočetní technika
Tlačiareň OKI MC562dnw je veľmi rýchly a úsporný farebný model s možnosťou nielen kvalitnej tlače, ale aj kopírovania, skenovania a faxovania. Tlačiareň je vybavená automatickou obojstrannou tlačou a ľubovoľným pripojením ako je periférne pripojenie. Pripojenie môže byť pomocou USB či LAN alebo bezdrôtové pomocou wi-fi.
 
Obojstranný automatický podávač papiera je na 100 listov a uľahčuje prácu s viacstránkovými aj obojstrannými dokumentmi. Tlačiareň s LED technológiou tlačí rýchlosťou 23 farebných strán A4 za minútu, alebo 13 stránok formátu A3 za minútu, alebo je schopná naskenovať až 50 dokumentov za minútu. Skenovať umožňuje priamo do USB pamäte, sieťovej zložky, e-mailu alebo do počítača.
 
Súčasťou je podsvietený displej, ktorý je možné užívateľsky nastaviť a zrýchliť tak prácu s dokumentmi. Výhodou je systém smart Extendable Platform, ktorý umožňuje bezproblémovú integráciu do Document Management Systému.
 
Uplatnenie tlačiareň nájde u menších a stredne veľkých firiem, ale aj pre špecialistov v domácom prostredí. Vďaka vysokokapacitným tonerom zaistí kvalitnú a dlhú tlač a na jeden zásobník vytlačí až 7000 stránok.
 velká tiskárna

Ak zvolíte práve túto tlačiareň, jej výhody zažijete na vlastnej koži a už nikdy nebudete chcieť inú značku než OKI. Úspora sa prejaví už za pár týždňov prevádzky. Bezporuchovosť a kvalita Vás oslní. Navyše budete môcť pracovať aj s väčšími formátmi papiera, ako je formát A3.