Vzrušujúca masáž len pre vás

Erotická masáž, z angl. erotic massage. Áno, s týmto vzrušujúcim spojením sa najviac hovorí o tantrickej masáži. Prečo je tomu práve tak? Cieľom erotickej tantra masáži je budovanie sexuálnej energie a jej plné využitie na uvoľnenie celého tela aj mysle. Vychádza z tantrického myslenia, ktoré vzrušujúcu energiu považuje za tú najdôležitejšiu formu energie vo vašom tele. Pri tantrickej masáži sa najviac používajú rôzne masážne oleje, ktoré sú teplé, teplé uteráky, pierka a iné hebké a jemné pomôcky. Ak masérke poviete, že chcete prejsť aj na vaše intímne partie, napríklad masáž peniu alebo u ženy masáž pošvy či dráždenie, veľmi rada vám to masérka spraví. Chce predsa spraviť všetko to, čo sa vám bude páčiť a budete sa cítiť príjemne a uvoľnene.

woman-499756_1280

Pri erotickej tantrickej masáži môže byť záver masáže sprevádzaný sexuálnym vyvrcholením. Samozrejme vzrušujúcich erotických masáží poznáme viacej. Medzi ďalší typ erotickej masáže patrí nuru masáž. Nepočuli ste o nej? Ak nie, čítajte ďalej. Dozviete sa to nižšie v článku. Nuru masáž je erotická masáž sprevádzaná spôsobom dotykov a priamej sexuálnej stimulácii a zvyšovaním vzrušenia. V prípade tantrickej masáži je vyvrcholenie len možnosťou vašich vzrušených pocitov, pri nuru masáži je prirodzeným a dokonca priam nevyhnutným záverom celej erotickej masáže. Samozrejmosťou na začiatku samotnej masáže je sprcha alebo kúpeľ.

people-2588172_1920

Hydratuje to pokožku a navodí príjemnú atmosféru na ďalší dej masáže. masáž telo na telo môže byť už pre niekoho trošku veľmi intímnou vecou a túto pasáž možno aj vynechávajú. Avšak ak prídete na nuru masáž, musíte s tým počítať, že budete mať masáž telo na telo. Masér alebo masérka sa začnú kĺzať pomocou oleja po vašom tele tým svojim. Môžete si zažiadať aj špeciálne techniky nuru masáže. Medziam sa neodporuje. Ak túžite po stimulácii prostaty, práve na nuru masáži máte príležitosť to vyskúšať.