Nie je tričko ako tričko alebo aký štýl uprednostniť?

Každý z nás má nejaký svoj vlastný životný štýl, názory, životné postoje,… úplne každý. Aj ten, ktorý ich tak viditeľne nedáva najavo, aj to možno označiť za jeho postoj a prejav. Každopádne každý z nás sa sebaprezentuje tým alebo iným spôsobom či štýlom. Aj keď si to možno niekto nechce pripustiť, chtiac-nechtiac sa prezentuje i svojim výzorom, respektíve ľudia si nás všímajú a vo svojom podvedomí si vytvoria určité predsudky i na základe našej vizuálnej stránky. Tak prečo potom nevyzerať vkusne či lepšie povedané, prečo nevyzerať podľa nášho vkusu a nevyjadriť svoj vlastný štýl? Mala by to byť jedna zo základných vecí a potrieb každého človeka.

tričko s potiskem

Aby sme sa ale správne pochopili, výzor a imidž sa nemusí zakladať len na vyššej cene či známych značkách, štýl by sa nemal merať peniazmi, ale skôr vkusom a svojou nápaditosťou.

Z tohto pohľadu sú originálnou a zároveň štýlovou voľbou také tričká s potlačou. Nemusí ísť priamo o potlač odkazujúcu napríklad priamo na nejaké konkrétne politické stanovisko, ale potlač môže predstavovať aj humorný motív alebo vtipný text na zamyslenie. Takisto môže predstavovať vaše záujmy alebo odkazovať na určitú zábavu či pamiatku,… no možností nám táto voľba poskytuje skutočne veľa a práve to je na nej nápadité a dáva nám možnosť vyjadriť sa svojim štýlom.

potisk trička

Dnes je v móde napríklad miešať modernosť s určitým textom na zamyslenie alebo pobavenie. To znamená, že hlavný motív (obrázok) môže mať prevedenie odkazujúce na aktuálnu módu, pritom však bude obohatený textom. Aj samotný text pritom bude zohrávať svoju podstatnú vizuálnu stránku, nakoľko je písaný kreatívnym písmom. Dnešným módnym hitom sú napríklad tričká odkazujúce na legendárne rockové kapely, konkrétnejšie však skôr na ich logo a k tomu pútavý nápis. Nemusí tak ísť o originálny znak starej kapely, ale o módne odzrkadlenie využívajúce podobu ich loga. To je jeden z dnešným moderných trendov.
Pre aký motív sa však rozhodnete, to už samozrejme musí záležať iba na vás. Každopádne tričko využívajúce potlač bude modernou a štýlovou voľbou pre každého.