Bezproblémová obálka

Možno by vám presne na mieru sadli práve obálky s potlačou. Poznám to sama v tom, že keď si niečo ukladám do euro obalov, tak by som si na ne najradšej aj napísala, čo tam mám. Nech to potom nemusím podľa prednej strany lúštiť. Najhoršie je, keď sa to poriadne ani nedá podľa tejto strany zistiť a potom musím pátrať aký je obsah daného obalu. S obalmi s potlačou by sa mi to nestalo. Takto by som si vedela jednoducho a rýchlo označiť, čo v danom obale mám. Pri rýchlom listovaní šanónom alebo v nejakom šuflíky, kde dané obaly mám by som vedela presne nájsť, čo potrebujem. To je základ v upratovaní, aby človek potom vedel veci rýchlo nájsť a používať. Keď už ich v dnešnej dobe toľko máme, tak nech sú aspoň usporiadané podľa niečoho.

hands-writting-2110452_1920

Tieto obálky sa navyše dajú nalepiť na balíky, ktoré odosielate. Keď potrebujete priložiť faktúru alebo dodací list, tak sa to nie vždy dá priamo do balíka. Najmä v prípadoch, keď sa posiela balík, ktorý obsahuje niečo ťažké. Táto vec by tento papier mohla doslova zlisovať a daný kupujúci by potom nedostal to, na čo má nárok. Keď to však nalepíte priamo na balík, tak sa tomu nič nestane. Je to plne chránené a nenápadné. Ale pre zákazníka dosť nápadné na to, aby si to všimol a otvoril. Vy budete krytý – nič sa danému papieru nestane a zákazník spokojný, že všetko prišlo v poriadku aj s nedokrčenou faktúrou alebo dodacím listom.

letters-1834501_1920

Obálky si môžete vybrať podľa svojich predstáv v troch veľkostiach a pre spoločnosti alebo pre hocikoho, kto prejaví záujem sú ochotní tieto obálky aj špeciálne vytlačiť priamo na mieru. K dispozícii budete mať zo štyroch farieb, takže aj po tejto stránke je o vás postarané. Navyše sa nemusíte obávať dlhých dodacích dôb ani takto pred Vianocami, všetko, čo majú na eshope, je k dispozícii okamžite. Dnes objednáte a možno aj zajtra to už bude u vás.