Matrac s kvalitnou penou

Každý nemá dokonalý a spánok a nie vždy sa aj dobre zobudíme. Mnoho ľudí má problém so spánkom. U niektorých to začína už ťažkosťami so zaspávaním, iných trápi prerušovaný nočný spánok a časté budenie. Tieto javy by sme nemali ignorovať a mali by sme sa snažiť našu kvalitu spánku zlepšiť. S tým nám pomôže vhodný matrac. Z každej strany určite počúvate, aká je kvalita matraca dôležitá. Že matrac má vplyv na vašu zdravotnú stránku pohybového aparátu a vďaka matracu sa dokážete lepšie vyspať. Určite ste sa stretli s množstvom kritérií, podľa čoho by sa mal správny matrac vybrať. Akú zvoliť výšku matracu? Aká tvrdosť je pre mňa najvhodnejšia? Aký rozmer? Aký materiál?

posteľ

Výška matraca má vplyv najmä na pohodlie. Je pravdou že vysoké matrace zabezpečia väčší komfort. Zatiaľ čo tvrdosť má výrazný vplyv na kvalitu spánku. Mäkký alebo tvrdý matrac by mal byť zvolený podľa individuálnych požiadaviek. To akú tvrdosť potrebujete by ste si mali vyskúšať na vlastnej koži. Čo je ale najdôležitejšie je práve jadro matraca. Obľúbené sú matrace s pamäťovou penou https://www.segum.sk/produkty/matrace/memory-pena. Segum matrace s pamäťovou Memory penou sú kvalitné a žiadané matrace, ktoré sa dokážu prispôsobiť tvaru tela na základe vyvíjanej telesnej teploty a hmotnosti.

matrac

Bunky matraca dokonale kopírujú vaše krivky a tým vytvárajú dokonalú oporu pre pohybový aparát. Táto pena sa využíva v terapeutických a zdravotných matracoch. Výhodou pamäťovej peny je, že pri zaťažení dokonale kopíruje vaše telo a naopak pri odľahčení sa dokáže rýchlo vrátiť do pôvodného stavu bez známok deformácie. Matrace Segum sú vyrobené z kvalitnej pamäťovej viscoelastickej peny Memory, ktorá vám zabezpečí ten najvyšší komfort. Pokiaľ aj vy riešite otázku nového matraca, vyberajte vždy na základe kvality. Do matraca sa oplatí investovať a uvidíte to už niekoľko dní po jeho používaní.