Pleťové krémy pre zrelú pleť

V prípade mladej pleti je starostlivosť o pokožku oveľa jednoduchšia. Častokrát mladým ženám stačí jeden krém, ktorý ich dokáže zbaviť nedokonalostí za pár dní. V prípade zrelšej pleti je to už o niečo zložitejšie. Pleť stráca svoju pružnosť a elasticitu, vyskytujú sa jemné vrásky a bežný dennej či nočný krém už tak nezaberá. Preto sú v ponuke na Amourdeadsea.sk pleťové krémy 50 + https://www.amourdeadsea.sk. Pleťový krém by mal byť samozrejmosťou pri každodennej starostlivosti o vašu pleť. Krém na pleť nielen hydratuje, ale poskytuje jej tiež potrebné minerály a živiny, ktoré udržujú pleť mladistvú a sviežu. Na Amourdeadsea.sk si môžete vybrať zo základných pleťových krémov pre zrelšiu pleť.

pleťová kozmetika

Hydratačný denný krém na tvár so zlatom a kyselinou hyalurónovou Amour. Jedinečné zloženie proti starnutiu je obohatené o olej s vysokou koncentráciou Omega 3 a 6 mastných kyselín, vitamíny, antioxidanty, ale najmä kolagén a kyselinu hyalurónovú. Vyživujúci nočný krém so zlatom a kyselinou hyalurónovou Amour.

pleťová kozmetika

Pri každodennej starostlivosti by nemal chýbať ani nočný krém. Pleť počas noci oddychuje a preto je dôležité poskytnúť jej výživu, ktorá urýchli regeneráciu počas spánku. Minerály z mŕtveho mora zvyšujú regeneráciu pokožky a taktiež pleť detoxikuje. Ráno sa zobudíte s pleťou, ktorá je zdravšie a pružnejšia. Každé ráno sa budete tešiť zo sviežej pleti.

Na boj proti starnutiu pleti sú najvhodnejšími zložkami práve kolagén a kyselina hyalurónová. Ide o zložky, ktoré sa bežne nachádzajú v našom tele, no rokmi sa ich koncentrácia z našich buniek vytráca. To má za následok stratu pružnosti a elasticity pokožky. Práve preto je vhodné kyselinu hyalurónovú a Ckolagén pleti dopĺňať v podobe pleťových krémov. Navštívte preto stránku Amourdeadsea.sk a prezrite si ponuku ponúkaných pleťových krémov 50 +, ktoré aktívne bojujú proti starnutiu pleti.