Rozvoz menu Ružinov a Prievoz

Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca je tu od roku 1947. Dlhoročné skúsenosti v gastronómii sme pretavili do obsluhy a kvalitného jedla z čerstvých surovín v podobe bohatých porcií, dôraz kladieme hlavne na výber dodávateľa. Okrem rozvozu menu prievoz ponúkame aj príjemné priestory na uskutočnenie rôznych podujatí, ako napríklad krstín, svadieb, karov, rodinných osláv, promócií alebo iných posedení. Priestory sú vhodné aj na firemné akcie, workshopy alebo prezentácie, v ponuke máme aj HD projektor s plátnom na premietanie. V lete môžete využiť aj terasu pod viničom s fontánou a na svoje si prídu aj tí najmenší vďaka trampolíne a stolnému futbalu, ktorý určite poteší aj ostatných návštevníkov tejto reštaurácie. Priestory sú klimatizované a vďaka televíznemu prijímaču vám neunikne ani váš obľúbený program alebo športové podujatie.

obed Gurmán

Hudobné, športové alebo iné skupiny majú po 15. hodine prenájom zdarma, platia si len za konzumáciu jedál a nápojov. Vďaka našej viac ako 70-ročnej praxi vieme vyjsť v ústrety všetkým, aj tým náročnejším zákazníkom a vieme sa prispôsobiť vašim potrebám. Celková kapacita hostí v reštaurácií je pre viac ako 80 hostí. Každý deň si môžete vybrať z dvoch polievok a troch hlavných jedál z denného menu. V ponuke máme aj 5, prípadne 6 stálych jedál, ktoré si môžete objednať aj počas obeda. Cena za donášku jedla je 1,50€, avšak, ak si objednáte 5 a viac jedál, dopravu máte zadarmo.

terasa reštaurácie

Minimálna objednávka sú však 2 jedlá. Obedové menu rozvážame od pondelka do piatku v čase od 10:30 do 14:00. Platiť môžete stravnými lístkami, ale samozrejme, aj v hotovosti. Jedlo vieme doručiť aj do iných častí Bratislavy v prípade, že sa bude jednať o väčšiu objednávku. Môžete si objednať telefonicky na čísle 0905 951 718 alebo online prostredníctvom webovej stránky našej reštaurácie. Príďte ochutnať kvalitnú domácu kuchyňu alebo si ju objednajte k sebe domov alebo do práce. Určite neoľutujete.