Tešíte sa na módne trendy tohto leta? Pripravte sa na veľa šperkov a lesku!

Prstienky, náhrdelníky, retiazky, prívesky, náramky, opasky, náušnice. Toto leto sa pripravte na poriadnu nálož šperkov. „Obvešanosť“ bude IN, IN a ešte raz IN!!! Šperkami proste nešetrite, obvešajte sa s nimi úplne všade. Takto budete držať krok s módou počas prichádzajúceho leta. Pamätajte, s množstvom, farbami, vzormi či tvarmi, to toto leto nemôžete ani náhodou pokaziť. Vytiahnite všetky šperky a začnite nosiť, jeden cez druhý.

Žena v klobúku s množstvom prsteňov na rukách

Jedno cez druhé

Ako vyzerá to, keď ste obvešaná šperkami? Veľmi jednoducho. Noste náhrdelník, ideálne viacero náhrdelníkov. Na ruky si dajte prstene a ak budete mať odhalené aj prsty na nohách, tak nezabudnite na prstienky taktiež. Náramky a náušnice zo šuplíka vytiahnite tiež a toto celé šperkové šialenstvo pokojne skombinujte aj s výrazným opaskom alebo dekoráciami na oblečení, klobúkoch, taškách a topánkach.

Muž s potetovanými rukami, prsteňmi a náramkami

Nemôžete to prehnať

Móda dnes už nepozná hranice, no a tá tohtoročná letná v tom má ešte jasnejšie. S množstvom šperkov to nemôžete prehnať. Jedine, ak by ste si ich na seba vzali málo. Pokojne šperky vrstvite, kombinujte rôzne materiály, farby, tvary a vzory. Jediné pravidlo je, že outfit, by malo tvoriť jednoduchšie oblečenie, napríklad v bielej alebo čiernej farbe. Inak povedané, ak sa o farebnosť postaráte pomocou šperkov a doplnkov, šaty, nohavice, sukne, kraťasy, tričká a tielka, by mali byť menej výrazné a len v jednej farbe alebo tón v tóne.

Žena v bielych šatách s veľkým náhrdelníkom

Vrstvenie je povolené!

Logicky, keď hovoríme o množstve šperkoch na vašom krku či rukách, vrstvenie je vyslovene žiadúce. V tomto prípade však nemusíte ani veľmi pozerať na to, čo s čím budete kombinovať a vrstviť. Dokonca môžete porušiť aj pravidlo, že na krku by ste nemal mať viac ako päť jemných náhrdelníkov a maximálne dva výraznejšie. Kľudne kombinuje náhrdelníky výraznejšie, s tými jemnými a retiazkami, povolené sú aj prívesky Gameon, kombinácie prírodných a umelých materiálov, všakovakých farieb a hrúbok.