Vianočné nakupovanie

Veľa študentov sa hrozí Vianoc. Ich peňaženka zíva prázdnotou, no kúpiť niečo kamarátom, frajerovi či iným podstatným ľuďom sa patrí. Smutné je, že to nie sú len študenti, ktorí majú hlboko do vrecka. A presne to bolo motívom napísania tohto článku. Chceli by sme vám pripomenúť pár drobností zväčša do desiatich eur, ktoré druhých určite potešia.
Kniha, to už je taká klasika. Každá žena sa poteší kozmetickej taštičke so vzorkami či darčekovej kazete plnej krémov a rôznej kozmetiky. Pre opačné pohlavie odporúčame príslušenstvo k mobilu, tabletu či počítaču. Deťom zase môžete kúpiť lego či inú stavebnicu. Pre chlapcov sú klasické autíčka, pre dievčatá zase figúrky bábik či zvierat.darček.jpg
Buďte kreatívni! Pre tento darček vám stačí len nejaká pekná nádoba. Do nej môžete vložiť rôzne nasušené bylinky, čajové sáčky alebo ju naplňte medovníkmi. Fantázií sa medze nekladú a obdarovaný sa určite poteší. Len tak pre zaujímavosť, nádobky s krásnym estetickým dizajnom je možné zohnať už od piatich eur, takže váš rozpočet zase až tak nezaťažia.
Do desaťeurovej bankovky sa tiež zmestí fotokalendár prípadne malá fotokniha. Dnes je možné si tieto služby objednať cez internet, ale aj pomocou stroja vytlačiť svojpomocne. Ak by ste darovali iba fotky, hlavne členovia rodiny či blízki priatelia to ocenia. A navyše to bude ešte aj retro! Zaobaľte svoje darčeky do závoja zámeru. Nikto nemusí vedieť, že ste uvažovali nad tým, že predáte obličku.vianočný darček.jpg
Ak ide o darčeky pre ženy, drogérie to vždy istia. Viete v nich zohnať obstojné parfumy za relatívne nízku cenu, prípadne rôzne laky a sety na líčenie. Niečo vám už len padne do oka. A keď nie, tak vám predavačky rady poradia. Keď už by ste vážne nevedeli, skúste kúpiť niečo originálne, napríklad penovú bombu do kúpeľa alebo vonnú soľ na nervy.
Radi kupujete osobné darčeky? Môžete nechať potlačiť mikinu či tričko originálnym citátom, ktorý bude vystihovať vaše spoločné chvíle.