Prírodná kozmetika

Spoločnosť DuoLife S.A. sídli v poľských Wieckowicach a svoje produkty k dnešnému dňu ponúka už v celkom 30 krajinách po celom svete. Svojimi unikátnymi a jedinečnými výrobkami chcú priniesť vyšší životný štandard a štýl všetkým ľuďom bez rozdielov. Spoločnosť sa špecializuje na výživové doplnky, kozmetiku na čisto prírodnej báze, podporné funkčné potraviny a program na reguláciu a kontrolu hmotnosti. Spoločnosť sa riadi základnými hodnotami, ktorých vyznávanie prenáša aj do predaja, marketingu a celkovej prevádzky. Všetci jej členovia sú poctiví, svedomití a plne zodpovední za plnenie svojich povinností. Hlavný dôraz kladú na vzťahy, ktoré sú základom fungovania spoločnosti a vďaka osobnému rozvoju a integrácii, ktoré pozostávajú z rôznych pobytov a školení, sa môžu každý deň stavať lepšími ľuďmi.

DuoLife

Na prehľadnej a usporiadanej internetovej stránke Nutrifit.sk nájdete v kategórii DuoLife bohatú ponuku kvalitných, overených štyridsiatich troch výrobkov z oblasti kozmetiky za exkluzívne nízke ceny či vskutku výhodné cenové balíčky. Denný a nočný krém DuoLife Care Aloes Vás v kategórii DuoLife produktov uvítajú prvé. Jedná sa o 100% – ne prírodné produkty na optimálnu regeneráciu a výživu. Pod radom Care Aloes nájdete aj 750 mililitrový balíček čistej tekutej Aloe Vera, čistiacu micelárnu vodu s vysoko účinnou čistiacou starostlivosťou, šampón z rastlinných extraktov, prírodného octu a ovsených vločiek, tekuté mydlo s 15 percentami prírodného slnečnicového oleja a sprchový gél s blahodárnymi vlastnosťami výživnej Aloe Vera, medu a oregana.

DuoLife

Tento rad je typický sviežou farbou, tzv. electric blue, ktorá sa považuje za blízku azúrovej. V druhom produktovom rade DuoLife Beauty Care máte k dispozícii sedem produktov ako cukrový telový peeling s avokádovým olejom a bambuckým maslom, telové maslo s kyselinou hyalurónovou, denný krém proti vráskam, regeneračnú masku, ultraľahké sérum proti starnutiu a krém na ruky s vitamínmi E, C a F, známymi ako vitamíny krásy. Chcete spoznať ďalšie unikátne produktové rady za bezkonkurenčné ceny? Chcete vlastniť akciové balíčky? Klikajte na DuoLife!