Sklo do kúpeľne zapadne ako do skladačky

Predstavte si novú kúpeľňu kde jednotlivé prvky do seba zapadajú ako skladačka. Kúpeľňa je krásna, priestranná a čistá. Opticky priestrannú kúpeľňu dosiahnete aj v menšom priestore. Ako? Úplne jednoducho. Pomocou sklenenej zásteny lmmont.sk. Elegantné sprchovacie zásteny a kúty dodajú Vašej kúpeľni vzdušnosť a opticky ju premenia do úplne nových rozmerov. Zbavte sa zbytočných múrov a priečok ktoré bránia svetlu voľne prenikať a zaberajú zbytočne viac priestoru. Zbavte sa sprchových nemoderných závesov. Otvorte priestor vo Vašej kúpeľni a voľne dýchajte.

čistá kúpeľňa

Sklenené zásteny a sklenené sprchovacia kúty sú moderné, nadčasové a krásne. Spravte zo svojej obyčajnej kúpeľne exkluzívny priestor. Sklenené sprchové zásteny a sklenené sprchové kúty Vám vieme dodať vo viacerých variantoch. Stačí si len vybrať, aj keď z toľkého množstva v ponuke to možno nebude až tak jednoduché. Krásne sú všetky varianty. Ponúkame Vám rôzne typy sklenených zásten a sklenených sprchových kútov. Do popredia Vám dávame sklo číre, ktoré je hádam najžiadanejšie, no obľube sa tešia aj ostatné prevedenia a to pieskované, kalené, matované, grafosklo, farebné ale aj ultra číre sklo. Všetky sklenené zásteny a sklenené sprchovacie kúty vyrábame bez rámov pre ich celkový čistý a vzdušný vzhľad.

sklenená zástena

Sklenenými zástenami a sklenenými sprchovacími kútmi si okrem krásneho dizajnu zabezpečíte aj ľahkú údržbu. Sklo je potrebné v závislosti od jeho znečistenia priebežne umyť čistou letnou vodou poprípade s prídavkom jednoduchého saponátu ako je jar či pur a ľahkou handričkou toto sklo vyutierať. Následne ho opláchnuť čistou vodou a tú potom jednoducho stierkou posťahovať poprípade použiť takzvanú,,jelenicu,,. Týmto jednoduchým krokom si zabezpečíte vo svojej kúpeľni opäť čistý a príjemný celkový vzhľad. Z takejto kúpeľne sa Vám nebude chcieť odísť.