Upratovanie

Neúprosne sa už blížia vianočné sviatky a vy potrebujete upratať. Pomoc Vám ponúka upratovací servis GRAND. Sme na trhu už niekoľko desiatok rokov, čo nám napomohlo nadobudnúť nemalé skúsenosti v oblasti upratovania. Upratovanie si môžete od nás zabezpečiť v domácnostiach ale aj v kanceláriách, či detských herniach, kluboch a reštauráciách. Radi Vám upratáme po oslavách či akciách ale aj po rôznych koncertoch a iných obdobných akciách. Naše upratovanie je na profesionálnej úrovni so všetkou diskrétnosťou.

čistá kancelária

Umývanie dlážky, či už plávajúcich, drevených podláh alebo dlažieb je pre nás maličkosťou. Poskytujeme strojové ale aj chemické čistenie podláh. Radi Vám vyčistíme skrinky, spotrebiče ako kuchynské tak aj kancelárske, kuchynky, umývanie drezov a utretie a umytie sklenených plôch, leštenie zrkadiel a umývanie okien, upratanie toaliet a spŕch. Toalety a sprchy sa upratujú so všetkým, čo k tomu patrí a teda doplnenie toaletného papiera ako aj utierok je samozrejmosťou, kompletné vyčistenie kúpeľní, výnos odpadkových košov a popolníkov taktiež. Dezinfekcia je na mieste. Taktiež sa môžete spoľahnúť na utretie radiátorov, vypínačov a zásuviek, dokonalé vyčistenie všetkých svietidiel.

pekná izba

Spoľahnite sa na čistotu a bezinfekčnosť Vašich priestorov. Poskytujeme aj leštenie nábytku,skriniek, stoličiek a stolov, extrakčné čistenie čalúnených sedačiek a rovnako tak aj čistenie a vysávanie kobercov. Čistenie kobercov vykonávame výhradne s pomocou profesionálnych náradí a čistiacich prostriedkov.

Upratovanie v Poprade, vo Vysokých Tatrách, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi si môžete objednať ešte dnes. V predstihu pre vianočnými prípravami sa všetko stihne a vy sa môžete tešiť na dokonale upratané priestory. Taktiež si u nás môžete objednať doplnkové služby ako je napríklad expresná dezinfekcia priestorov, ktorú Vám po vzájomnej dohode vykonáme do 24hodín.